  • Vitron v642 3.1 Subwoofer, FM Wireless Bluetooth,USB,FM-10000W
Vitron V643 3.1 , Sub-Woofer System 3.1 CH 10000W Pmpo - Black KSh 7,500 Original price was: KSh 7,500.KSh 5,500Current price is: KSh 5,500.
Subwoofer
Subwoofer
  • Vitron V51SB 2.1 wired Soundbar System Subwoofer Multimedia 6000watts
  • Vitron V402 5000Watts dc12v usb/bt/mp3/sd
  • Vitron 527 Multimedia System FM,USB,BT 9000Watts-Black .
  • vitron 2.1 10000w with sd/bt/mp3/ac/dc V510
  • Vitron 2.1 V403 5000w mp3/sd/bt/usb
  • Vitron 2.1 V400 5000W Dc12 usb/mp3/sd/bt
  • Vitron Soundbar V61SB Remote 12000W PMPO Bluetooth Aux/ Optical
  • Vitron V837 3.1 Inch Bluetooth Speaker System (1YR WRTY)
  • itron Vitron V641 3.1 Sub-Woofer System 3.1 CH 10000W – Black
  • Gld 2.1 Sound Speaker System 12000W Mic
  • Vitron Soundbar V52SB Remote Bluetooth Aux/ Optical USB Support Sd card 8000watts
  • Vitron Soundbar V52SB Remote Bluetooth Aux/ Optical USB Support Sd card
  • Vitron V838H tallboys home theater system with 1 year warrant
  • Vitron V643 3.1 , Sub-Woofer System 3.1 CH 10000W Pmpo – Black